Nátěry střech Olomouc

Čištění a nátěry střech Olomouc

Provádíme čištění a nátěry střech

Střechy čistíme tlakovou vodou a odmašťujeme speciálním přípravkem. Aplikaci nátěrového systému provádíme ručně i za pomoci speciálního  stříkacího (airless) zařízení. Součástí renovace střešní krytiny může být i nátěr dalšího příslušenství stavby. V případě potřeby vyhledáme místo zatékání a provedeme drobnější opravy, značně tím prodloužíme životnost střechy.

Cena odborné renovace střešní krytiny je přibližně pětkrát  levnější než její výměna a úkony s tím spojené. Provádíme i čištění a nátěry fasád.

Nelíbí se Vám Vaše stará střecha? Nemusíte nutně měnit střešní krytinu, zrenovujeme Vaši  střechu. Nátěry střech Olomouc – prodloužíme životnost Vaší  střechy o 20 a více let. I stará střecha může opět vypadat jako nová.

Čištění a nátěry střech Olomouc

Nátěry střech provádíme převážně za pomoci horolezecké techniky a vysokozdvižných plošin. Každou zakázku odborně analyzujeme a navrhneme nejvhodnější řešení tak, aby nedošlo k poškození střešní krytiny a současně jsme mohli střechu kvalitně renovovat.

  • čištění a nátěry střech
  • nátěry eternitových střech
  • nátěry plechových střech
  • nátěry taškových střech
  • nátěry plochých střech
  • nátěry asfaltových střech
  • čištění a nátěry fasád

Čištění a nátěry střech Olomouc – nátěr plechové střechy

Renovace plechové střechy byla provedena za pomoci vysokozdvižné plošiny. Povrch byl zbaven mechů, nesoudržných nátěrů a důkladně očištěn. Penetraci a nátěr střechy jsme provedli metodou vysokotlakého (airless) stříkání. Plechová střecha nabyla nového vzhledu a její životnost se značně prodloužila.

Výškové práce Olomouc – Nátěr eternitové střechy

Provedli jsme celkovou renovaci eternitové střechy. Mech byl odstraněn za pomoci vysokotlakého vodního paprsku. Střechu jsme penetrovali a nastříkali vysokotlakým stříkacím zařízením. Následoval nátěr klempířských prvků. Práce ve výškách byly provedeny za pomoci horolezecké techniky.

Čištění a nátěry střech a fasád realizujeme převážně ve městech Olomouc, Přerov, Prostějov a okolí.
Zakázky většího rozsahu provádíme po celé České Republice.